Mobile menu
Join button
Bize Katılın   Video   Güvenlik   Göz Atın   Üyeler   İletişim   Blog   Login   

Göz Atın

Elimisallasam.com Özellikleri Sitemiz üzerinden profilinizi oluşturmadan önce, size ne gibi özellikler sunduğumuzu bilmek ister misiniz?

Özellikler ve siteye ait detaylar

Temiz Fotoğraflar

Profil fotoğrafı olarak seçtiğiniz fotoğraflardan sadece yüzünüzü açık şekilde gösteren fotoğraflar tarafımızca onaylanacaktır. Gayet açık ve dürüst. Gerçek yetişkinler kendileri hakkında dürüst oldukça çok daha sağlam temelli arkadaşlıklar kurulacaktır.

Yerel Aramalar

Üyelerimiz bulundukları lokasyonu kendileri seçebilir veya otomatik lokasyon seçeneğini kullanarak nerede bulunduklarını kaydedebilirler. Böylece kendilerine en yakındaki kisileri kolayca bulabilirler. Belki de aradığınız kişi tahmin ettiğinizden daha yakında!

Ücretsiz ve Güvenli mesajlaşma

Hemen her arkadaşlık sitesi mesaj fonksiyonlarına sahiptir. Fakat sağlamış olduğumuz “Gelen” ve “Giden” kutusu özellikleri ile göndermiş olduğunuz mesajların ne zaman okunduğundan haberdar olabilirsiniz.

Arkadaş Listenizi Oluşturun

Bu özellik alışkın olduğunuz pek çok sosyal medya sitesinde olduğu şekilde çalışmaktadır. Arkadaş listenizi oluşturabilir ve arkadaşlarınız ile dilediğiniz şekilde iletişimde olabilirsiniz. Favori listenize eklemeyi unutmayın!

Bilgisayar / Tablet / Telefon

Sizlere tüm cihazlarızdan erişebileceğiniz harika bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz! Sitemizin mobil arayüzü sayesinde, telefonunuzun uygulama mağazasındaki bir uygulama kolaylığında erişime sahipsiniz. Mobil arayüzümüz, hiçbir butonu fazla küçük bulamamanız için tasarlandı. Nerede olursanız olun Elimisallasam.com’ u dilediğinizce kullanın.

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli

Güvenli bir internet deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden önemli. Biz bu sitede şu ana kadar çevrimiçi arkadaşlık siteleri arasında kullanılan en sıkı güvenlik tedbirlerinin ötesine geçmekteyiz. Kullandığımız şifreleme sistemleri online bankacılığız kadar güvenli! Sosyal içeriklerinizin güvenliği ve daha sağlıklı bir online deneyime sahip olabilmeniz adına her gün daha çok çalışmaktayız.