Mobile menu
Join button
Bize Katılın   Video   Güvenlik   Göz Atın   Üyeler   İletişim   Blog   Login   

Güvenlik

Güvenli Arkadaşlıklar
Günümüzde yeni biriyle tanışmak kafanızda bazı soru işaretleri yaratabilir. Biraz gergin olmanız gayet doğaldır. Okuyacaklarınız daha güvenli bir buluşma için, size bir fikir verebilir. Bunlar sadece kadınlar için değil, erkekler için de önemlidir. Bu tavsiyeler tüm üyelerimiz tarafından takip edildiğinde, tanışmalar için bir standart halini alabilir.

Halka Açık Bir Noktada Buluşmak
Yakınlarızda bulunan zincir kahve dükkanları ilk buluşma için harika noktalardır. Uygun bir saatte buluşabilir ve birçok insanin etrafta olduğundan emin olarak güvende hissedersiniz.

Telefonda Konuşmak
Online olarak tanıştığınız kişi ile buluşmadan önce, telefon numaranızı paylaşın ve onun gerçek olduğuna emin olun. Bu sayede nasıl biri ile görüşmek istediğinize dair daha fazla fikriniz olacaktır.

Fotoğraf İsteyin
Çevrimiçi vakit geçirin ve farklı fotoğraflar isteyin! Hatta anlık mesajlaşma uygulamaları kullanmanız ve webcam görüşmeleri yapmanız aklinızdaki birçok soru işaretini giderecektir.

Arkadaşlarınızı Haberdar Edin
Buluşmaya gideceğinizden yakın arkadaşlarınıza mutlaka bahsedin. Buluşacağınız kişinin bilgelerini, yakınlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

Buluşmaya Kendiniz Gidin
Buluşmaya kendiniz gitmeye özen gösterin. Buluşacağınız kişinin sizi arabası ile almasına daha önemlisi buluşmanızın ardından sizi eve bırakmasına izin vermeyin!

Dolandırıcılara Karşı Sistemimiz
Her üyemiz dolandırıcılık engelleyici bir puana sahiptir. %100’ün anlamı, üye tamamen gerçek ve temiz bir üyeliğe sahip, %25’in anlamı ise, bu üye sitenen sonsuza dek uzaklaştırılmaya çok yakın demektir.

Sistemimiz otomatik kontroller sayesinde, sahte profilleri yakalayarak sistemden çıkarmaktadır. Fakat bu noktada daha çok sizlerin geri bildirimleri önemlidir. Sahte olduğunu düşündüğünüz profilleri “Raporla” sekmesine tıklayarak bize bildirmeniz oldukça önemlidir. Sahte veya rahatsız edici olarak raporlanarak sistemden çıkarılan üyeler tüm veritabanımız ile paylaşılmakta ve sahip olduğumuz diğer sitelere de erişim sağlayamamaktadır. Güvenlik sistemimiz sürekli yeni otomatik fonksiyonlar ile güncellenerek sizi güvende tutmaktadır.