Mobile menu
Join button
Bize Katılın   Video   Güvenlik   Göz Atın   Üyeler   İletişim   Blog   Login   

return to blogs

Yaz İçin Buluşma Önerileri

Hepimizin bildiği üzere, konu bir romantik buluşma ise, ilk intibah çok önemlidir. Bir buluşmada, hem flörtünüzü etkileyebilmek hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu buluşma daha önemle üstünde durulması gereken bir hal almaktadır.

Bu sebeple ilk buluşma önemle hazırlanmalı ve ince detaylar atlanmamalıdır. Malum küçük detaylar büyük mutluluklar getirebilmektedir.

İlk buluşmalar ne çok kısa, ne de çok uzun olmalıdır. İki kişinin birbiri hakkında fikir edinebileceği yaklaşık 2 saatlik bir süre idealdir. Bu mantıkla iki saatlik bir film ideal gibi görünebilir fakat öncesinde ya da sonrasında biraz sohbet edebileceğiniz bir zaman olması gerekmektedir ki kişiler birbiri hakkında aşağı yukarı bir fikre sahip olsun.

Hesabı kimin ödeyeceği konusundaki klasik soruya gelecek olusak, biz erkeğin ödemesini tavsiye ederiz. Bu konuda pek çok anket aksinin çok da kibar algılanmadığını bizlere söylemektedir.

Daha önceki blog yazılarımızda, kötü bir buluşmaya dair işaretler konusundan bahsettik. Bu yazıda yer alan “yapılmaması gereken şeyler” den kesinlikle kaçının. Bütün buluşma süresince telefonunuzla ilgilenmek gibi…

Eğer bulaşacağınız kişi, daha önce hiç tanımadığınız biri ya da elimisallasam.com sayesinde online arkadaşlık kurduğunuz biri ise, aşağıda yer alan size uygun bazı buluşma önerilerimize göz atmanızda fayda olabilir.

Açık Sinema ya da Tiyatro

tiyatro

Güzel bir havada, yıldızlar altında izlenecek bir film ya da oyun oldukça romantik bir aktivite olabilir. Sinema için arabalı ya da arabasız versiyonları değerlendirebilirsiniz.

Lunaparklar

lunapark

Yaz aktiviteleri için dışarıda gerçekleştirilebilecek seçenekler oldukça fazla. Eğlence parkları da bunlardan bir tanesi. Herhangi bir lunapark, karnaval veya pek çok aktiviteyi bir arada yapabileceğiniz bir park, keyifli dakikalar için ideal olabilir.

Konserler

konser

Eğer flörtünüz ile müzik zevkleriniz ortak ise, yakınlarda sahnelenecek olan, sevdiğiniz bir sanatçı veya grubun canlı performansı oldukça iyi bir plan haline gelebilir. Tabi yaz ayları ile birlikte artış gösteren müzik festivalleri de plan yapmanıza yardımcı olabilir.
Tarihler açısından şanssızlık yaşarsanız, karaoke seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Sandal Turu

sandal

Oldukça romantik olan bu aktiviteyi şiddetle öneririz. Erkekler için biraz yorucu gibi görünse de, herhangi bir yere yetişmeye çalışır gibi kürek çekmenize lüzum yok. Şehrinizde ya da yakınlarınızda bulunan bir gölette, herhangi bir park işletmesine ait bir sandal vasıtası ile oldukça romantik dakikalar geçirebilirsiniz.

Sanatsal Aktiviteler

sanat

Kişilerin sanatsal eğilimleri birbirine yakin ise birlikte resim çizebilir, dans edebilir ya da birlikte bir çömlek şekillendirebilirsiniz. Birlikte ortaya çıkarılacak bir ürünün, bağ kurmak konusunda oldukça faydalı olacağının altını çizelim.

Dondurma

dondurma

Yaz aylarında buluşmalarınıza hoş bir lezzet katabilecek faktörlerden biri de dondurmadır. Kış boyunca özlenen bu lezzet tatlı yiyip tatlı konuşmanıza fayda sağlayabilir.

Outdoor Aktiviteler

outdoor

Outdoor doğa aktivitelerinden hoşlanıyorsanız ve flörtünüz de sizin gibi bir doğa severse, bir hiking aktivitesi, sizin için ideal bir buluşma halini alabilir. Bu ortamda tarafların normalde olduklarından çok daha doğal davranacağını da hesaba katarsak, birbirinizi tanımak için güzel bir ilk adım diyebiliriz.

Balık Tutmak

fishing

Balık tutmayı bilmeseniz de bir gün mutlaka deneyin. Birlikte bir şeyler başarmak kadar birlikte denemek, birlikte öğrenmeye çalışmak da oldukça değerli ve eğlencelidir. Günün sonunda elinizde balıklarla evinize dönmeseniz de, güzel anılar ile birlikte döneceğiniz oldukça yüksek bir olasılık.

Yukarıda sözü edilen yaz aktiviteleri bu güzel aylarda flörtünüz ve size bir farklılık yaratabilir ve temelleri sağlam bir ilişkinin ilk adımı halini alabilir. Doğal olun, kendiniz olun ve bırakın karşınızdaki sizi öyle sevsin.

İyi buluşmalar dileriz.
Elimisallasam.com

Share this article
Share on Twitter Share on Facebook